Logo Fontys Hogeschool Theologie LevensbeschouwingInspiratiesite Lessen Levensbeschouwing

Jaaragenda 2018-2019

WkBegint opBachelor MasterBijzonderhedenWk
34 20-08-18 Herassessments
Hertentamens
  • 21-08 Purple 2018 (introductie) (U65-006)
  • 21-08 Assessments
  • 21-08 Hertentamens 13.30-15.00 uur (U65-105)
  • 21-08 Hertentamens 17.15-18.45 uur (U65-105)
  • 22-08 Purple 2018 (introductie) (U65-006)
  • 22-08 Assessments
  • 22-08 Examencommissie 09.15-10.45 uur (U65-204)
  • 22-08 Opening studiejaar 18.30-21.00 uur
  • 23-08 Purple 2018 (introductie) (Purple Festival)
34
35 27-08-18 Onderwijsweek 1
  • 28-08 SLB-overleg 09.30-12.30 uur (U65-105)
35
36 03-09-18 Onderwijsweek 2
  • 04-09 Risico-analyse workshop 10.30-13.00 uur (U65-105)
  • 05-09 Onderwijscommissie 10.30-12.30 uur (U65-204)
36
37 10-09-18 Onderwijsweek 3
  • 11-09 Docentenvergadering 10.30-12.30 uur (U65-105)
37
38 17-09-18 Onderwijsweek 4
  • 19-09 Examencommissie 09.15-10.45 uur (U65-204)
  • 21-09 LOO-theologie 09.30-12.30 uur (U65-105)
38
39 24-09-18 Onderwijsweek 5
  • 25-09 Stagestaf 10.30-12.30 uur (U65-204)
  • 25-09 Studentendecaan aanwezig 9.30-15.30 uur (U65-vide)
  • 26-09 Medewerkersdag 10.00-21.00 uur
  • 28-09 Diplomauitreiking 10.30-12.00 uur (Keistraat)
39
40 01-10-18 Onderwijsweek 6
  • 02-10 Onderzoekscommissie groot 10.30-12.30 uur (U65-204)
  • 02-10 Studieraad 12.30-13.25 uur (U65-204)
  • 05-10 Bezinningsweekend 15.00-24.00 uur (Trappisten van Koningshoeven)
40
41 08-10-18 Onderwijsweek 7
  • 09-10 Onderwijscommissie 10.30-12.00 uur
  • 09-10 Propedeuse uitreiking 12:30-13:30 uur (U65-006)
  • 10-10 Risico-analyse maatregel-workshop 10.00-11.30 uur (U65-102)
  • 10-10 Informatiebijeenkomst Praag 12.30-13.30 uur (U65-105)
41
42 15-10-18 Onderwijsweek 8
  • 16-10 Docentenvergadering 10.30-12.30 uur (U65-105)
  • 16-10 Informatiebijeenkomst Praag 12.30-13.30 uur (U65-105)
42
43 22-10-18 Onderwijsvrij Herfstvakantie 43
44 29-10-18 Onderwijsweek 9
  • 30-10 Trainingsochtend 10.30-12.30 uur (U65-105)
  • 31-10 Examencommissie 09.15-10.45 uur (U65-204)
44
45 05-11-18 Onderwijsweek 10
  • 06-11 Onderwijscommissie 10.30-12.30 uur (U65-204)
45
46 12-11-18 Onderwijsweek 11
  • 13-11 Verjaardag Fred den Heijer
  • 13-11 Docentenvergadering 10.30-12.30 uur (U65-105)
  • 16-11 LOO-theologie 09.30-12.30 uur (U65-105)
  • 16-11 Brancheoverleg Theologie 13.30-16.30 uur (U65-105)
46
47 19-11-18 Onderwijsweek 12
  • 20-11 GOC+IMR over MACON en begroting 2019 10.30-12.30 uur (U65-204)
  • 22-11 Excursie krijgsmacht 10.30-15.00 uur (Den Helder)
  • 23-11 Faculteitsdag TST 13.30-16.30 uur (Kathedraal en ’In de Driehoek’, Willemsplantsoen 1 C)
  • 24-11 Open dag 10.00-15:00 uur (U65-006, U65-005, U65-105)
47
48 26-11-18 Onderwijsweek 13
  • 27-11 Studentendecaan aanwezig 09.30-15.30 uur (U65-Vide)
  • 27-11 Onderzoekscommissie klein 10.30-12.30 uur (U65-204)
48
49 03-12-18 Onderwijsweek 14
  • 04-12 Trainingsochtend 09.30-12.30 uur (U65-105)
  • 04-12 Meeloopdag 13:00-17:00 uur
  • 07-12 Bezoek CvB aan FHTL 9.00-13.00 uur (U65-105)
49
50 10-12-18 Onderwijsweek 15
Tentamenweek propedeuse
  • 11-12 Onderzoekscommissie groot 10.30-12.30 uur (U65-204)
  • 11-12 Studieraad 12.30-13.25 uur (U65-204)
  • 12-12 Examencommissie 09.15-10.45 uur (U65-204)
  • 12-12 Eucharistieviering in de adventstijd 12.45-13.25 uur (Vredeskapel (via Lange Nieuwestraat 36))
50
51 17-12-18 Onderwijsweek 16
  • 18-12 Plenaire docentenvergadering 10.00-12.30 uur (U65-006)
  • 18-12 Eucharistieviering in de adventstijd 12.30-13.10 uur (Vredeskapel (via Lange Nieuwestraat 36))
  • 20-12 Kerst Gala Diner Ad Interim 18.30-23.00 uur (Keistraat)
51
52 24-12-18 Onderwijsvrij Kerstvakantie 52
1 31-12-18 Onderwijsvrij Kerstvakantie 1
2 07-01-19 Onderwijsweek 17
  • 08-01 Nieuwjaarsreceptie TST 16.00-17.30 uur (Foyer Nieuwegracht 61)
  • 09-01 Examencommissie 09.15-10.45 uur (U65-204)
  • 11-01 SLB-overleg 10.30-12.30 uur (U65-105)
2
3 14-01-19 Onderwijsweek 18
  • 15-01 Docentenvergadering 10.30-12.30 uur (U65-105)
3
4 21-01-19 Tentamenweek
Hertentamens propedeuse
  • 22-01 Onderzoekscommissie groot 09.30-12.30 uur (U65-204)
  • 27-01 Open dag 10.00-15.00 uur (U65-006, U65-005, U65-105)
4
5 28-01-19 Onderwijsweek 1
  • 29-01 GOC 10.30-11.30 uur (U65-204)
  • 29-01 IMR 11.30-12.30 uur (U65-204)
  • 30-01 Onderwijscommissie 09.00-11.00 uur
  • 01-02 LOO theologie 09.30-12.30 uur (U65-105)
5
6 04-02-19 Onderwijsweek 2
  • 05-02 Stagestaf 10.30-12.30 uur (U65-204)
  • 05-02 Meeloopdag 12:30-17:30 uur
  • 08-02 Minoroverleg 14.00-16.00 uur (U65-204)
6
7 11-02-19 Onderwijsweek 3
  • 12-02 Docentenvergadering 10.30-12.30 uur (U65-105)
  • 13-02 Examencommissie 09.15-10.45 uur (U65-204)
7
8 18-02-19 Onderwijsweek 4
Hertentamens
  • 19-02 Onderzoekscommissie 10.30-12.30 uur (U65-204)
  • 23-02 Studiereis Praag
8
9 25-02-19 Onderwijsvrij Voorjaarsvakantie 9
10 04-03-19 Onderwijsweek 5
  • 05-03 Studentendecaan aanwezig 09.30-15.30 uur (U65-Vide)
  • 05-03 Onderwijscommissie 10.30-12.30 uur (U65-204)
  • 06-03 IMR over kwaliteitsafspraken 11.30-12.30 uur (U65-102)
  • 06-03 Aswoensdagviering 12.35-13.25 uur (Vredeskapel)
10
11 11-03-19 Onderwijsweek 6
  • 11-03 Werkgroep herinrichting afstudeerfase 10.00-12.00 uur (U65-204)
  • 12-03 Docentenvergadering 10.30-12.30 uur (U65-105)
  • 12-03 Studieraad 12.30-13.25 uur (U65-204)
  • 16-03 Open dag 10.00-14.00 uur (U65-006, U65-005, U65-105)
11
12 18-03-19 Onderwijsweek 7
  • 19-03 Onderzoekscommissie 10.30-12.30 uur (U65-204)
12
13 25-03-19 Onderwijsweek 8
  • 27-03 Examencommissie 09.15-10.45 uur (U65-204)
  • 28-03 Raad van Advies 16.00-18.00 uur (U65-204)
  • 29-03 Ontmoeting studenten lerarenopleidingen Vlaanderen en Nederland 11.00-20.00 uur (Nieuwegracht 65)
13
14 01-04-19 Onderwijsweek 9
  • 02-04 Minoroverleg 09.30-11.00 uur (U65-105)
  • 02-04 Trainingsochtend 11.00-12.30 uur (U65-105)
  • 03-04 Bijeenkomst stagebegeleiders 09.00-13.00 uur
14
15 08-04-19 Onderwijsweek 10
  • 09-04 Teamoverleg afstudeerfase 10.30-12.30 uur (U65-105)
  • 09-04 Meeloopdag 12:30-17:30 uur
  • 12-04 LOO theologie 09.30-12.30 uur (U65-105)
15
16 15-04-19 Onderwijsweek 11
  • 16-04 Docentenvergadering 10.30-11.30 uur (U65-105)
  • 16-04 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 11.30-12.30 uur (U65-105)
  • 16-04 Viering in de Goede Week 12.30-13.20 uur (Vredeskapel)
  • 17-04 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 09.30-16.00 uur (Keistraat)
16
17 22-04-19 Onderwijsweek 12
  • 23-04 GOC+IMR over de OER 09.45-12.30 uur (U65-204)
  • 24-04 Examencommissie 09:30-12:30 uur (U65-204)
  • 24-04 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 11.00-12.00 uur
17
18 29-04-19 Onderwijsvrij Meivakantie 18
19 06-05-19 Onderwijsweek 13
  • 07-05 Studentendecaan aanwezig 09.30-15.30 uur (U65-Vide)
  • 07-05 Onderzoekscommissie 10.00-11.00 uur (U65-204)
  • 07-05 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 11.00-12.30 uur (U65-204)
  • 10-05 Family day 17.00-21.00 uur (U65-006 en U65-105)
19
20 13-05-19 Onderwijsweek 14
  • 14-05 Minoroverleg 09.30-10.30 uur (U65-105)
  • 14-05 Docentenvergadering 10.30-11.30 uur (U65-105)
  • 14-05 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 11.30-12.30 uur (U65-105)
  • 14-05 Studieraad 12.30-13.25 uur (U65-204)
  • 15-05 Technologisering in de zorg 11.00-12.30 uur (U65-105)
20
21 20-05-19 Onderwijsweek 15
Tentamenweek propedeuse
  • 21-05 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 09.30-12.30 uur (U65-105)
  • 24-05 Diplomauitreiking 13.15-15.00 uur
21
22 27-05-19 Onderwijsweek 16
  • 27-05 Verificatiebezoek (geestelijk begeleider) 08.45-16.45 uur (U65-204)
  • 29-05 Examencommissie 09.15-10.45 uur (U65-204)
  • 29-05 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 11.00-12.30 uur (U65-204?)
22
23 03-06-19 Onderwijsweek 17
Tentamenweek jaar 4
  • 04-06 Onderzoekscommissie 10.00-11.30 uur (U65-204)
  • 04-06 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 11.30-12.30 uur (U65-204)
  • 05-06 Open avond 18.00-21.00 uur (U65-006, U65-005, U65-105)
  • 07-06 Matchingsochtend 10.00-12.00 uur (U65-006)
23
24 10-06-19 Onderwijsweek 18
  • 11-06 Verificatiebezoek (lerarenopleiding) 08.45-16.45 uur (U65-204)
  • 11-06 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 09.30-12.30 uur (U65-105)
  • 14-06 Lezing kardinaal Eijk 15:30-16:00 uur
24
25 17-06-19 Tentamenweek jaar 2, 3 en master
Hertentamens propedeuse
  • 18-06 Stagestaf 09.30-11.30 uur (U65-204)
  • 18-06 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 11.30-14.00 uur (U65-105)
  • 19-06 POIM 13.30-16.30 uur (U65-102)
  • 21-06 Bezoek Sankt Augustin 12.00-20.00 uur (U65-006 Utrecht)
  • 22-06 Bezoek Sankt Augustin 09.00-14.00 uur (U65-006 Utrecht)
25
26 24-06-19 Assessments
  • 25-06 GOC 10.30-11.30 uur (U65-204)
  • 25-06 IMR 11.30-12.30 uur (U65-204)
  • 26-06 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 09.30-12.30 uur (U65-105)
  • 28-06 LOO theologie 09.30-12.30 uur (U65-105)
  • 28-06 Brancheoverleg theologie 13.30-16.30 uur (U65-105)
26
27 01-07-19 Assessments
  • 01-07 Werkgroep kennisbasis GPW/Theologie 09.00-11.00 uur (U65-204)
  • 02-07 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 11.30-15.00 uur (U65-105)
  • 02-07 Plenaire docentenvergadering 15.00-17.00 uur (U65-105)
  • 02-07 Afsluitend buffet 17.30-20.30 uur (Ontmoetingsruimte)
  • 03-07 Examencommissie 09.15-10.45 uur
27
28 08-07-19
  • 09-07 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 10.30-12.30 uur
  • 09-07 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 13.30-16.30 uur
28
29 15-07-19 Onderwijsvrij Zomervakantie 29
30 22-07-19 Onderwijsvrij Zomervakantie 30
31 29-07-19 Onderwijsvrij Zomervakantie 31
32 05-08-19 Onderwijsvrij Zomervakantie 32
33 12-08-19 33
34 19-08-19 Herassessments
Hertentamens
  • 20-08 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 10.30-12.30 uur
34
35 26-08-19 Onderwijsweek 1
  • 27-08 Projectgroep herinrichting afstudeerfase 09.30-12.30 uur
  • 27-08 Introductielunch (docenten en nieuwe eerstejaars voltijd en deeltijd) 12.30-13.15 uur (Kelder)
  • 27-08 Afscheidscollege Andries Govaart met aansluitend receptie 16.00-18.00 uur (Keistraat)
  • 28-08 Examencommissie 09.15-10.45 uur
35